Graf Polska Sp. z o.o.
Plastic Products
Tel. +48 46 834 86 50
Fax +48 46 833 25 05
export@graf.info
www.graf-water.com
ul. Unii Europejskiej 26
96-100 Skierniewice

Pytania i odpowiedzi

Jak podłączyć zbiornik do rynny?

Zbiornik może zostać podłączony przy pomocy filtra rynnowego. Dzięki filtrowi duże części zanieczyszczeń są odfiltrowywane, co pozwala na uzyskanie optymalnej jakości wody. Zintegrowany regulator przepływu zapobiega przepełnieniu zbiornika. Nadmiar wody spływa rynną.

Czy mogę bez obaw wykorzystywać zgromadzoną wodę deszczową?

Zbiornik na wodę deszczową GRAF w połączeniu z filtrem rynnowym tworzy zamknięty system, co stanowi zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Jakość wody zgromadzonej w takim zbiorniku jest znacznie lepsza, niż w przypadku zbiornika otwartego.

Jak wykorzystać wodę parującą ze zbiornika?

Górną część wielu zbiorników GRAF można obsadzić kwiatami. Otwory w podstawie pojemnika na kwiaty umożliwiają parowanie wodzie znajdującej się w zbiorniku - dzięki temu rozwiązaniu rośliny otrzymują niezbędną porcję wody. Woda znajdująca się w zbiorniku jest zabezpieczona przed zanieczyszczeniem ziemią przy pomocy geowłókniny, wykładanej na dnie donicy kwiatowej.

Jak zabezpieczyć zbiornik przed zimą?

W celu zabezpieczenia zbiornika naziemnego przed uszkodzeniem w czasie zimy, należy go całkowicie opróżnić z wody. Prawie wszystkie zbiorniki na deszczówkę GRAF mają zaślepiony otwór, znajdujący się blisko dna zbiornika, umożliwiający jego całkowite opróżnienie.

Etiqueta (0)


https://www.grafpolska.pl/naziemne-zbiorniki-na-deszczowke/wszystko-o-wykorzystaniu-wodu-deszczowej/najczesciej-zadawane-pytania.html

Pliki cookie pomagają nam ulepszać stronę internetową. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na stosowanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z polityką prywatności.

Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu