Graf Polska Sp. z o.o.
Plastic Products
Tel. +48 46 834 86 50
Fax +48 46 833 25 05
export@graf.info
www.graf-water.com
ul. Unii Europejskiej 26
96-100 Skierniewice

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Instalacja przydomowych oczyszczalni ścieków nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu. Ich mała waga oraz niewielkie gabaryty sprawiają, że są łatwe w transporcie i montażu nawet w miejscach trudno dostępnych.

Zbiorniki wykonane z tworzywa sztucznego są łatwe w czyszczeniu, dzięki swojej jednolitej strukturze. Są również w 100% szczelne.

Sprawdzona jakość

Dekady doświadczenia połączone z nowoczesnymi technologiami produkcji pozwalają nam zagwarantować min. 50-letnią żywotność produktów. GRAF daje 10-letnią gwarancję producencką na zbiorniki oraz trzyletnią na technologię SBR.

Opcjonalne wyposażenie przydomowych oczyszczalni ścieków GRAF

+ C Pakiet z dodatkiem węgla
Rozwiązanie do domów letniskowych. Dodatek węgla podtrzymuje proces oczyszczania oraz zapobiega obumieraniu bakterii w oczyszczalni.

+ P Pakiet do usuwania fosforanów
 Obecność fosfornanów w wodzie powoduje pojawianie się alg. Pakiet +P umożliwia bezpieczne usunięcie fosforanów i otrzymanie wody lepszej jakości.

+ H Pakiet higieniczny
Dezynfekcja ścieku oczyszczonego przy wykorzystaniu Pakietu higienicznego +H spełni nawet najbardziej rygorystyczne wymogi jakościowe. Wszystkie zarazki i mikroorganizmy są neutralizowane bez użycia substancji chemicznych.

+ R Zdalna kontrola
Dzięki pakietowi zdalnej kontroli, sterownik ma możliwość wysyłania wiadomości o błędach na telefon komórkowy użytkownika. Możliwe jest również wygodne zdalne sterowanie systemem oczyszczania ścieków przez GSM.

  • Wysoka wydajność
  • Duża stabilność systemu
  • Przyjazny użytkownikowi cykl serwisowania
  • Wygodne korzystanie dzięki opcji zdalnej kontroli
  •  Możliwość zdalnego podłączenia się do sterownika oczyszczalni w przypadku awarii

 

 

 

Zapytanie (0)


https://www.grafpolska.pl/oczyszczanie-sciekow/wszystko-o-oczyszczaniu-sciekow/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-graf-proste-i-niezawodne.html

Pliki cookie pomagają nam ulepszać stronę internetową. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na stosowanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z polityką prywatności.

Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu