Graf Polska Sp. z o.o.
Plastic Products
Tel. +48 46 834 86 50
Fax +48 46 833 25 05
export@graf.info
www.graf-water.com
ul. Unii Europejskiej 26
96-100 Skierniewice

Zbieranie i magazynowanie wody deszczowej z firmą GRAF

Zbiorniki do magazynowania wody deszczowej są bardzo korzystnymi rozwiązaniami, zarówno ze względów ekonomicznych, jak i ekologicznych. Instalacja umożliwia zaoszczędzenie do 50% wody pitnej, a także korzystnie wypływa na poziom wód gruntowych oraz odciąża kanalizację ściekową. Zbiornik Platin o pojemności 1500 l będzie się idealnie nadawał do samodzielnego montażu, z kolei duży zbiornik Carat XXL o pojemności maksymalnej 122 000 l znajdzie zastosowanie przy wielkoformatowych inwestycjach. Kompleksowe rozwiązania dla domu, ogrodu i przemysłu, wytrzymujące obciążenie ruchem pieszym i samochodowym. Z nami żaden projekt nie jest niemożliwy do wykonania!


Najczęściej zadawane pytania

Najczęstsze pytania o zbieranie wody deszczowej

Wytrzymałe zbiorniki z PEHD

Zbiorniki na wodę deszczową

Zbiornik Carat S został zaprojektowany specjalnie do magazynowania wody deszczowej. Jest łatwy w transporcie, dzięki niskiej wadze i profilowi H.

Zbiornik na wodę deszczową Carat S

Zbiornik Carat XL wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością - jego konstrukcja uwzględnia wszystkie wymogi magazynowania wody deszczowej. Zbiorniki Carat XL objęte są 15-letnią gwarancją.

Zbiornik na wodę deszczową Carat XL

Zapytanie (0)


https://www.grafpolska.pl/podziemne-zbiorniki-na-deszczowke.html

Pliki cookie pomagają nam ulepszać stronę internetową. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na stosowanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z polityką prywatności.

Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu